ПОБУЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад юридичної особи – Відділу освіти культури, молоді та спорту Побузької селищної ради

Дата: 15.12.2020 16:28

Повідомлення

про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування.

опубліковано

15.12.2020 року

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (зі змінами):

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника Відділу освіти,  культури, молоді та спорту  Побузької селищної ради  Голованівського району Кіровоградської області (1 штатна одиниця);

- головного спеціаліста Відділу освіти,  культури, молоді та спорту   з питань освіти Побузької селищної ради Голованівського району Кіровоградської області (1 штатна одиниця);

- головного спеціаліста Відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань культури, молоді та спорту Побузької селищної ради Голованівського району Кіровоградської області (1 штатна одиниця).

Вимоги до кандидатів  на зайняття вакантної посади

начальника Відділу освіти культури, молоді та спорту

Побузької селищної ради Голованівського  району Кіровоградської області

Начальник Відділу: Освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» або «Магістр», стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

заява про участь у конкурсі, в якій особа вказує, що вона ознайомлена зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

заповнена особова картка встановленого зразка П2-ДС;

дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

резюме довільної форми;

копія (копії) документа (документів) про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

заява, в якій особа повідомляє, що на неї не поширюються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей щодо себе відповідно до вимог Закону України «Про очищення влади» або копія довідки про раніше проведену перевірку відповідно до Закону України «Про очищення влади»;

декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».

Вимоги до кандидатів  на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста Відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань освіти

та головного спеціаліста Відділу освіти, культури, молоді та спорту

з питань культури, молоді та спорту

Головний спеціаліст Відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань освіти: Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Головний спеціаліст Відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань культури, молоді та спорту: Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

заповнена особова картка встановленого зразка П2-ДС;

дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

резюме довільної форми;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Строк прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади.

Документи подаються за адресою: смт Побузьке, вул. Незалежності, 5, приймальня

Довідки за телефоном: (05252) 5-12-74

Розпорядження

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)