Оголошення про конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Територіальний Центр  по обслуговуванню населення» Побузької селищної  ради

Дата: 12.01.2021 15:08

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» виконавчий комітет Олешківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Територіальний Центр  по обслуговуванню населення» Побузької селищної  ради.

Юридична адреса комунальної установи «Територіальний  Центр  по обслуговуванню населення» Побузької селищної ради» (далі – Центр): смт Побузьке, вул. Пирогова, 2 Голованівського району Кіровоградської області.

Основними напрямами діяльності Центру є:

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Умови оплати праці директора комунальної установи «Територіальний  Центр по обслуговуванню населення» Побузької селищної  ради»  визначаються відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18 травня 2015 року №526 «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

Документи від претендентів приймаються з 12 січня 2021 року по 26 січня 2021 року з 8.00 год до 17.00 год за адресою: смт Побузьке, вул. Незалежності, 5, (приймальня селищної ради).

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

- заяву про участь у конкурсі за визначеною формою (зразок додається);

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку комунальної установи «Територіальний Центр  по обслуговуванню населення» Побузької селищної  ради;

згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

За достовірність інформації, викладеної в поданих документах, відповідає претендент особисто.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; спеціаліста,  стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років, або на посаді головного спеціаліста не менше ніж 5 років.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

- неподання ними повного пакета документів;

- невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеними Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29.03.2017 № 518 та селищною радою;

- наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Проведення конкурсу на заміщення посади директора Центру відбудеться в приміщенні  Побузької  селищної ради 27.01.2021 р. о 10:00 год.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – Корчинська Алла Василівна, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, електронна пошта: pobuzkarada@ukr.net, номер телефону – 0525251274.

Розпорядження

Розпорядження