ПОБУЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад юридичної особи – Відділу освіти культури, молоді та спорту Побузької селищної ради

Дата: 19.01.2021 13:27

ПОБУЗЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 19 січня 2021 року

№ 7-ОД

смт Побузьке

Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантних посад юридичної особи –

Відділу освіти культури, молоді та спорту

Побузької селищної ради

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (зі змінами):

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста Відділу освіти,  культури, молоді та спорту   з питань дошкільної та позашкільної освіти Побузької селищної ради Голованівського району Кіровоградської області (1 штатна одиниця);

- головного бухгалтера Відділу освіти,  культури, молоді та спорту Побузької селищної ради Голованівського району Кіровоградської області (1 штатна одиниця);

2. Затвердити склад  конкурсної комісії на заміщення вакантних посад Відділу освіти, культури, молоді та спорту Побузької селищної ради Голованівського  району Кіровоградської області в кількості 5 осіб (Додаток 1).

3. Затвердити вимоги до кандидатів на зайняття вакантних Відділу освіти, культури, молоді та спорту Побузької селищної ради Голованівського району Кіровоградської області ( додаток 2,3) .

4. Затвердити перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень посад Відділу освіти, культури, молоді та спорту Побузької селищної ради (додаток 4).

5 Інспектору організаційного та інформаційного забезпенення ради  оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на веб-сайті Побузької селищної ради з 19.01.2021 року.

6. Строк прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади.

7. Конкурсній комісії селищної ради в установлений законодавством термін провести конкурс на заміщення вакантних посад, за результатами якого подати відповідні пропозиції.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                              В’ячеслав КУПРЕНЮК

Додаток 3