Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу регіонального розвитку та інфраструктури Побузької селищної ради

Дата: 02.02.2021 13:05

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу регіонального розвитку та інфраструктури Побузької селищної ради

Відповідно до пункту 8 статті 59, пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,   Положення про  порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування Побузької селищної ради, затвердженого розпорядженням селищного голови № 11 від 18.12.2020 року, з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад та дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу регіонального розвитку та інфраструктури Побузької селищної ради.

2. Затвердити вимоги до кандидата  на зайняття вакантної посади Побузької селищної ради, а саме:

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

3. Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних обов’язків на заміщення вакантної посади Побузької селищної ради (Додатки 1).

4. Дата та час проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу регіонального розвитку та інфраструктури Побузької селищної ради: 04 березня 2021 рок у о 15.00 год.

5. Повідомлення про оголошення конкурсу оприлюднити на офіційному веб-сайті Побузької селищної ради.

6. Контроль за виконанням розпорядження покладаю на Корчинську А.В. керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету Побузької селищної ради.

Перелік питань

на перевірку знань законодавства України для кандидата

на зайняття вакантних посад спеціаліст І категорії відділу регіонального розвитку та інфраструктури

1. Окресліть основні напрямки пректної діяльності в галузі економіки.

2. Загальна характеристика плану економічного та соціального розвитку громади.
3. Особливості діловодства при роботі з іноземцями в органі місцевого самоврядування.

4. Поняття інвестиція: визначення, види. Інвестор.

5. Що таке транскордонне співробітництво? Наведіть перелік українських Єврорегіонів.

6. Дайте визначення поняттям «іноземець» та «особа без громадянства».

7. На які інвестиційні програми спрямовуються кошти Державного фонду регіонального розвитку.

8. Порядок підготовки проектних пропозицій для подачі до Державного фонду регіонального розвитку органами місцевого самоврядування.

9. Об’єкти та суб’єкти державної регіональної політики.

10. Поняття міжнародної технічної допомоги.

11. Отримання гуманітарної допомоги органами місцевого самоврядування.

12. Інвестиційний проект. Інвестиційна пропозиція.

13. Основні напрямки Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020».

14. Дайте визначення поняттям «договір про співробітництво», «співробітництво територіальних громад».

15. Форми співробітництва територіальних громад.

ГРАФІК

проведення конкурсів на заміщення вакантної посади

посадових осіб місцевого самоврядування

у виконавчому апараті Побузької селищної ради

№ пп

Назва відділу апарату виконавчого комітету селищної ради та вакантні посади, на які проводиться конкурсний відбір

Дата та час проведення конкурсу

1

Спеціаліст І категорії відділу регіонального розвитку та інфраструктури Побузької селищної ради

04.03.2021 року о 15.00 год.