Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора дитячої юнацької спортивної школи Побузької селищної ради.

Дата: 22.02.2021 14:46

1.  Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора дитячої юнацької спортивної школи Побузької селищної ради .

2.Встановити кінцевий термін подачі документів претендентами на зайняття вакантної посади директора дитячої юнацької спортивної школи Побузької селищної ради 26 лютого 2021 року.

3. Затвердити вимоги до кандидатів на участь у конкурсному відборі.

На посаду директора комплексної дитячо-юнацької спортивної школи призначається особа, яка є громадянином України, має вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем «магістр», стаж роботи за фахом не менш як 3 роки.

4. Затвердити персональний склад конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору

СКЛАД

конкурсної комісії  на заміщення вакантної

посади  директора дитячої юнацької спортивної школи Побузької селищної ради

Голова комісії:

-Рибакевич Людмила Борисівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Секретар комісії:

- Левіцька Людмила  Іванівна – спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту

Члени комісії:

- Петрук Оксана Анатоліївна – перший заступник селищного голови Побузької селищної ради

- Слободянюк Сергій Павлович – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

- Долгополов Микола Олегович– тренер з боксу

- Волошин Валерій Леонідович – голова ГО Розвитку спорту «ПОРДіЮС»

- Долов Ігор Олександрович – голова комісії з питань охорони здоров’я, культури, молоді та спорту

- Берловська Наталія Сергіївна – спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Побузької селищної ради з питань культури, молоді та спорту

5. Здійснити прийом та розгляд документів претендентів для участі у конкурсному відборі у термін з 11 лютого по 26 лютого 2021 року

Перелік  документів для участі в конкурсі

Перелік  документів

для  участі в конкурсі:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • заповнена особова картка встановленого зразка П2- ДС
  • дві фотокартки розміром 3 X  4
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту  не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа яка претендує на посаду керівника закладу дитячо-юнацької школи може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості та відповідає за достовірність поданої інформації.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що може становити від 20 до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Заява подається написаною власноруч кандидатом на посаду.

6. Забезпечення проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора дитячої юнацької спортивної школи Побузької селищної ради 10 березня 2021 року відповідно до Положення про конкурс на посаду директора дитячої юнацької спортивної школи Побузької селищної ради, затвердженого рішенням восьмої сесії восьмого скликання Побузької селищної ради від 11 лютого 2021 року.

7. Затвердити перелік питань на перевірку законодавства

Перелік питань