Дата: 09.06.2023 11:18

11.06.2023 року повертається до рідної домівки наш Герой. Побузька громада, схиливши голови, зустрічатиме Дородного Дмитра Фалейовича, який віддав своє життя в боротьбі за цілісність та незалежність нашої держави, за нас усіх.

Народився Дородний Дмитро Фалейович 24.03.1987 року в смт Побузькому, очікуваною, третьою дитиною, ставши меншим братом для своїх сестер.

З 1993 по 1999 рік навчався Дмитро в Побузькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. З 1999 по 2002 рік продовжив навчання в загальноосвітній школі села Довга Пристань. Після закінчення школи Дмитро вступив до Первомайського училища, де здобув спеціальність – токар. Дмитро був допитливим, розумним хлопцем. Маючи прагнення до здобуття і інших спеціальностей, вступив до Аграрного училища.

Дородний Дмитро Фалейович не боявся труднощів, долав їх з легкістю. Саме тому будь яка робота була йому під силу. Він працював у багатьох галузях: і трактористом в місцевому колгоспі села Довга Пристань  і контролером в Побузькому ЖКГ і монтером колії залісничного цеху Побузького феронікелевого комбінату і ковалем у ремонтному цеху.

Коли розпочалася війна на сході України в 2014 році ( АТО), двадцятисемирічний  Дмитро, не маючи військової спеціальності, бойового досвіду, не залишивши часу собі на роздуми, 05.08.2014 року пішов захищати рідну землю у складі військової частини А 2183, де проявив свій патріотизм, свою життєву позицію, ставши старшим сержантом, відмінним кулеметником, учасником бойових дій, справжнім воїном. Саме такого: відважного, мужнього, безстрашного Дмитра покохала його гарна дівчина Ельвіра, яка через рік стала його дружиною.

В березні 2022 року, усвідомлюючи, що без його досвіду, знання, міцності духу, без досвіду всіх учасників АТО, клятого ворога не перемогти, Дмитро, як і багато інших захисників нашої громади, пішов воювати до Збройних сил України у складі військової частини А 0666. Через півроку важких боїв на півдні України, в черговому бою, 16.09.2022 року, поблизу населеного пункту Правдине, Херсонського району, Херсонської області, Дмитро загинув.

Побузька громада щиро висловлює співчуття мамі, дружині, сестрам, всім рідним і близьким Дмитра, розділяємо з Вами біль і смуток. Світла, вічна пам'ять нашому захиснику.