A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Побузька селищна рада
Кіровоградська область, Голованівський район

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Побузької селищної ради

       Відповідно до пункту 8 статті 59, пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування Побузької селищної ради, затвердженого розпорядженням селищного голови № 11 від 18.12.2020 року

  Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Побузької  селищної ради:

 1. Спеціаліст І категорії, діловод;
 2. Спеціаліст І категорії із соціальної роботи;
 3. Спеціаліст І категорії з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб (дві вакантні посади);
 4. Спеціаліст І категорії з обліку та бронювання військовозобов’язаних;
 5. Спеціаліст І категорії з кадрової роботи;

Відділ бухгалтерського обліку та звітності:

 1. Головний бухгалтер - начальник відділу Побузької селищної ради;

Відділ з питань комунальної власності, земельних

відносин та охорони навколишнього середовища:

 1. Начальник відділу з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища;
 2. Головний спеціаліст з управління комунальної власності;
 3. Спеціаліст І категорії, землевпорядник(дві вакантні посади);  

Відділу регіонального розвитку та інфраструктури:

 1. Начальник відділу регіонального розвитку та інфраструктури;
 2. Головний спеціаліст з економічного та інвестиційного розвитку;
 3. Спеціаліст І категорії.

Служба у справах дітей:

 1. Начальник відділу.

Вимоги до кандидатів  на зайняття вакантних  посад посадових осіб місцевого самоврядування Побузької  селищної ради

 

1.Спеціаліст І категорії, діловод: Вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра, вільне володіння державною мовою.

2.Спеціаліст І категорії із соціальної роботи: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.  Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років.

3.Спеціаліст І категорії з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років.

4.Спеціаліст І категорії з обліку та бронювання військовозобов’язаних: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування не менше 5 років.

5. Спеціаліст І категорії з кадрової роботи: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

6. Головний бухгалтер - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Побузької селищної ради: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

7. Начальник відділу з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

8. Головний спеціаліст з управління комунальної власності відділу з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища: Вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра, вільне володіння державною мовою.

9.Спеціаліст І категорії, землевпорядник: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років.

10. Начальник відділу регіонального розвитку та інфраструктури: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

11. Головний спеціаліст з економічного та інвестиційного розвитку відділу регіонального розвитку та інфраструктури: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

12. Спеціаліст І категорії відділу регіонального розвитку та інфраструктури: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

13.Начальник відділу Служба у справах дітей: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

 

 

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

заява про участь у конкурсі, в якій особа вказує, що вона ознайомлена зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування   заява;

заповнена особова картка встановленого зразка П2-ДС;

 дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

резюме довільної форми;

копія (копії) документа (документів) про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;

 копія документа, який посвідчує особу;

 копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

 заява, в якій особа повідомляє, що на неї не поширюються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей щодо себе відповідно до вимог Закону України «Про очищення влади» або копія довідки про раніше проведену перевірку відповідно до Закону України «Про очищення влади»   заява;

 декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».

Строк прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади.

Документи подаються за адресою: смт Побузьке, вул. Незалежності, 5, приймальня

Довідки за телефоном: (05252) 5-12-74

Розпорядження

 

Додаток 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень