Побузька Громада

Народився 07 вересня 1985 року в смт Побузьке

Громадянин України.

Освіта повна вища.

Кіровоградський Державний педагогічний університет ім. В.     Винниченка, спеціальність «Вчитель трудового навчання, фізики,   математики, креслення та основ економіки», 2008р.

Запорізький класичний приватний університет, спеціальність «Публічне управління та адміністрування», 2018 р.

30.09.2011 р. - обраний секретарем Побузької селищної ради V скликання.

06.02.2012 р – 13.11.2015р. - обраний селищним головою Побузької селищної ради VІ скликання.

13.11.2015р. - 01.12.2020р. - обраний селищним головою Побузької селищної ради VІІ скликання.

01.12.2020р. - по теперішній час - Заступник з питань діяльності виконавчих органів селищної ради.

Прийом громадян вівторок, четвер з 08.00 до 12.00 год., приміщення Побузької селищної ради, вул. Незалежності, 5, смт Побузьке.

Інформацію щодо особистого прийому громадян можна отримати за телефоном (05252) 5-12-74