ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Доступ до публічної інформації

Згідно з Законом України  "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону України "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, РОЗПОРЯДНИКОМ ЯКОЇ Є ПОБУЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запитувачі інформації мають право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію (без пояснення причини подання запиту) на вибір запитувача в усній або письмовій формі:

• поштою: вул. Незалежності 4, смт Побузьке, Голованівського району, Кіровоградської області, 26555
  • телефоном: номер телефону  05252-51274
  • електронною поштою: pobuzkarada@ukr.net
25 Лютого, 2022 р., 08:23
Через військову агресією Російської Федерації проти України та запровадженням воєнного стану розгляд запитів на публічну інформацію у Побузькій селищні ради відстрочено. Опрацювання запитів буде відновлено після перемоги України та стабілізації ситуаціх в країні.
13 Серпня, 2021 р., 11:34
Інформація з обмеженим доступом (конфіденційна, таємна, службова) не є автоматично закритою. Обмеження доступу до такої інформації здійснюється з обов’язковим дотриманням сукупності вимог, визначених у статті 6 Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Доступ до інформації може бути обмежено якщо: