Військовий облік

08 Січня, 2024 р., 12:52
Нагадуємо про заборону фото та відео фіксації, місць розташування військової техніки, ППО, її кількості та напрямку передислокації, адже це може зашкодити виконанню поставлених цілей нашими військовими! Дотримуйтеся елементарних правил інформаційної гігієни. Необдумане створення контенту має зворотну сторону та несе пряму загрозу для військових.
28 Березня, 2023 р., 11:51
Військовозобов'язаний, який має бронь має носити всі документи з собою. Якщо документів при собі не було і повістку вручили, то необхідно самостійно прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки з усіма документами для підтвердження наявності броні.
23 Березня, 2023 р., 11:53
Основу цих підрозділів складатимуть поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, які мають можливість вступити до цих підрозділів на добровільній основі.  Основне завдання – відсіч та стримування збройної агресії проти України.  Бажаючі вступити до "Гвардії наступу" можуть звернутися до  Голованівського Центру надання адміністративних послуг за консультацією або  для оформлення документів за адресою: смт Голованівськ, вул. Соборна, 44 - Б  Кандидати, що успішно пройдуть відбір, зараховуватимуться у бригаду.  Після завершення спеціальної підготовки бійці приступлять до виконання завдань.   Запрошуємо вмотивованих патріотів України долучатися до команди однодумців, щоб разом захищати свою сім’ю та державу.
23 Березня, 2023 р., 11:52
Всім громадянам України чоловічої статі, віком від 18-60 років, які прибули у звязку з евакуацією і на даний час перебувають на території Побузької селищної ради з 24.02.2022  по даний час, та які не стали на військовий облік до Голованівського районного територіального Центру комплектування та соціальної підтримки, повинні прибути до Голованівського РТЦК та СП з метою постановки на військовий облік. При собі мати паспорт, військовий квиток або приписне посвідчення (за наявності).
14 Квітня, 2021 р., 15:27
Військовозобов’язані! Хочете змінити реєстрацію місця проживання – спочатку військкомат!