Військовий облік

14 Квітня, 2021 р., 15:27
Військовозобов’язані! Хочете змінити реєстрацію місця проживання – спочатку військкомат!
14 Квітня, 2021 р., 15:26
До відома громадян Побузької громади! У зв’язку з переформуванням Голованівського районного військового комісаріату Кіровоградської  області, військовий комісаріат змінив назву на «ГОЛОВАНІВСЬКИЙ  РАЙОННИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ  ТА  СОЦІАЛЬНОЇ  ПІДТРИМКИ».
14 Квітня, 2021 р., 15:22
За даними Кіровоградського обласного Територіального Центру Комплектування та Соціальної підтримки на Кіровоградщині урочисто проводжали юнаків на військову службу 07 квітня, на території збірного пункту Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті проводи юнаків на строкову військову службу.