Відділ з питань комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього середовища

13 Березня, 2023 р., 13:51
Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загоряється від сірника, цигарки, від іншого необачного поводження з вогнем.
17 Лютого, 2023 р., 14:41
В зимовий період частішають випадки незаконної порубки дерев і чагарників (зелених насаджень) зокрема в межах населених пунктів та поза їх межами,  дії країни-агресора, що призводять до руйнування енергетичної інфраструктури, значно ускладнили побутові умови українців. Через перебої з електропостачанням люди залишилися без світла та, головне, тепла. У виграшній ситуації в цей складний час опинилися ті сім’ї, які зберегли в своїх будинках пічне опалення. Тож актуальним стало питання створення дров’яних запасів. На жаль, не завжди це робиться у законний спосіб.
17 Лютого, 2023 р., 14:32
Відповідно до вимог законів України "Про охорону навколишнього природнього середовища”,  “Про рослинний світ”,  Про “Червону книгу України”, Положення про Державну екологічну інспекцію Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області), затвердженого наказом Державної екологічної інспекції України від 01.06.2021 року  № 254,  доручення Державної екологічної інспекції України від 30.01.2023 року № 78  “Про посилення заходів щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу”, Державна екологічна інспекція нагадує  Вам про необхідність вжиття заходів щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, особливо тих видів рослин, які занесені до Червоної книги України і інших природоохоронних списків, недопущення та припинення торгівлі ними.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано