ГОЛОВАНІВСЬКА ДПІ ГУ ДПС У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

13 Березня, 2024 р., 09:44
Наразі Державна податкова служба України (далі – ДПС) надає можливість платникам податків без візиту до контролюючого органу формувати та подавати звітність, отримувати необхідну інформацію, довідки, консультації, виконувати податкові зобов’язання тощо. Для зручності та комфорту платників розроблено електронні сервіси, які постійно удосконалюються.
12 Березня, 2024 р., 09:43
Головне управління ДПС у Кіровоградській області  повідомляє, що пунктом 1 статті 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами і доповненнями (далі – Закон № 265) визначено, що реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння) підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних уповноваженою особою відповідного суб'єкта господарювання.
11 Березня, 2024 р., 09:55
Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до п.п.266.7.1 п.266.7 ст.266 ПКУ,  обчислення суми податку з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб здійснюється  контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.
11 Березня, 2024 р., 09:43
Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що декларація про майновий стан і доходи складається із головної форми і дев'яти додатків: Ф1, Ф2, Ф3, Ф4, ЄСВ 1, ЄСВ 2, ЄСВ 3, МПЗ, КІК.
08 Березня, 2024 р., 09:56
Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу України                           (далі – Кодекс) обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) у платників податків виникає при отриманні:
05 Березня, 2024 р., 09:56
Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу громадян та суб’єктів господарювання, що «тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата  – не лише серйозна соціальна, але й економічна проблема, через яку бюджети недотримують кошти, які сьогодні вкрай важливі для підтримки держави і нашої обороноздатності.
04 Березня, 2024 р., 09:55
Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що QR-код у фіскальному касовому чеку зазначається у разі наявності в РРО відповідного програмного забезпечення.
01 Березня, 2024 р., 09:57
Відповідно до частини 2 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” з 01 березня 2024 року проведена індексація пенсій. Індексація проведена із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, в розмірі 1,0796.
27 Лютого, 2024 р., 15:52
Відповідно до п. 12 прим. 1 Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 зі змінами та доповненнями (далі – Порядок № 440) неприбуткові підприємства, установи та організації (далі – неприбуткова організація) може звернутися до контролюючого органу із запитом про отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр).
27 Лютого, 2024 р., 15:51
Відповідно до п. 172.1 ст. 172 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не оподатковується один раз протягом звітного податкового року, за умови перебування такого майна у власності платника податку більше трьох років, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну):