ГОЛОВАНІВСЬКА ДПІ ГУ ДПС У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

27 Лютого, 2024 р., 15:50
Пунктом 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) встановлено, що обов’язок щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи (податкова декларація) вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо платник податку на доходи фізичних осіб (далі – податок) отримував:
26 Лютого, 2024 р., 15:52
1. Камеральні перевірки - залишаються незмінними, податківці проводять їх на підставі поданих Вами податкових декларацій, тобто які цифри зазначені у звітах, власне і будуть роздивлятися податківці
19 Лютого, 2024 р., 09:19
Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року.
08 Січня, 2024 р., 08:47
Нагадуємо, що в Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області функціонує комунікаційна податкова платформа. Саме такий формат співпраці допомагає активізувати комунікацію між податковою службою та представниками інститутів громадського суспільства та бізнес-асоціацій.
08 Січня, 2024 р., 08:46
  Голованівська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області  нагадує, що на виконання вимог частини двадцять дев’ятої статті 38 Закону № 1591 «Про платіжні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» (далі – Постанова № 894).
08 Січня, 2024 р., 08:46
Чи необхідно ФОП – платнику ЄП в програмному забезпеченні «ПРРО ДПС» додатково програмувати залишки товарів з використанням режиму програмування найменування кожного товару, який не є підакцизним, ціни товару та обліку їх кількості, у разі, якщо такий ФОП має обов’язок вести облік товарних запасів відповідно до наказу МФУ від 03.09.2021 № 496?
08 Січня, 2024 р., 08:44
Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє про зміну рахунків  відповідно до наказу Державної казначейської служби України від 25.12.2023 №324 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» за кодом бюджетної класифікації, які набирають чинності з 01.01.2024 року: