КУПРЕНЮК В'ячеслав Ігорович

Народився 08 лютого 1989 року в смт Побузьке.

Громадянин України.

Після закінчення школи в  2006 р. вступив до Первомайського професійно-технічного училища і здобув середньо-технічну освіту за спеціальністю «Зварювання».

Після закінчення училища отримав направлення на практику на ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат». Згодом був прийнятий на постійну роботу зварювальником в опалювальний цех.

Через пів року в 2007 р. був призваний до «Державної прикордонної служби України» в Чопському прикордонному загоні.

У 2009 р. повернувся до роботи на ТОВ «ПФК» зварювальком в ремонтний цех.

З 2011 по 2013 рр. навчався в Київському професійно-педагогічному коледжі ім. А. Макаренка за спеціальністю «Менеджмент організацій».

На даний час студент 5-го курсу заочної форми навчання Запорізького класичного університету за спеціальністю «Менеджмент організацій».

У 2013 р. отримав підвищення і продовжував роботу на комбінаті як майстер газоочистки і вентиляції в опалювальному цеху.

Через рік був запрошений у Гватемалу в компанію з виробництва феронікелю, і працював там до 2020 р. інженером по ремонту та обслуговуванню енергетичного й механічного обладнання.

До обрання на посаду голови Побузької селищної ради, займав посаду заступника начальника управління з загальних питань на ТОВ «ПФК».

З 01.12.2020 р. по теперішній час - Голова Побузької селищної ради VIII скликання.

Прийом громадян вівторок, четвер з 08.00 до 12.00 год., приміщення Побузької селищної ради, вул. Незалежності, 5, смт Побузьке.

Інформацію щодо особистого прийому громадян можна отримати за телефоном (05252) 5-12-74