Вакансії

Побузька селищна  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань освіти Побузької селищної ради:

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань освіти: Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

17:01:54 01.09.2021