Звіти служби

31 Січня, 2022 р., 16:16
Протягом III кварталу Служба у справах дітей узагальнила рішення виконавчого комітету Побузької селищної ради від 05.07.2021 року та затверджено  протокол  № 01 засідання місцевої комісії з питань формування пропозиції щодо потреби надання у 2021 році субвенції державного бюджету місцевого бюджету будівельно-ремонті роботи, придбання житла та приміщень розвитку сімейних підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт,дітей, позбавлених батьківського піклування, з осіб з їх числа. Вирішили затвердити загальний список, які перебувають на квартирному обліку у кількості 6 осіб, визначили обсяг потреби субвенції в сумі 2091756 грн.
31 Січня, 2022 р., 16:16
Служба у справах дітей Побузької селищної ради діє відповідно до повноважень наданих ст.4 Закону України “ Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей ”.
31 Січня, 2022 р., 16:15
Протягом II кварталу до служби у справах дітей облдержадміністрації підготовлено 16 статистичних звітів за напрямом роботи служби у справах дітей Побузької селищної ради . Підготовлено інформації до служби у справах дітей Голованівської  районної адміністрації в кількості 7 звітів.
30 Липня, 2021 р., 16:12
Відповідно до акту приймання – передачі Служби у справах дітей Голованівської РДА.