Інформація щодо проведеної роботи служби у справах дітей Побузької селищної ради за 2021 рік

Дата: 31.01.2022 16:16
Кількість переглядів: 741

Служба у справах дітей Побузької селищної ради діє відповідно до повноважень наданих ст.4 Закону України “ Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей ”.

Впродовж звітного періоду служба у справах дітей працювала над реалізацією державної політики з питань соціального захисту дітей,запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.

Протягом 2021 року в службі у справах дітей Побузької селищної ради на первинний облік поставлено 37 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з обліку знято 3 дитини, 47 дітей (із 15 сімей), які опинилися у складних життєвих обставинах.

Службою у справах дітей постійно проводяться обстеження матеріально-побутових умов проживання та  бесіди з батьками неповнолітніх стосовно неналежного виховання дітей, створення відповідних санітарних умов проживання та здійснення нагляду за поведінкою та відвідуванням занять дітьми.

Поставлено на квартирний облік Босого Олександра Миколайовича 13.02.2005 року народження який потребує забезпечення соціальним житлом, походження якого в селі Пушково Голованівського району Кіровоградської області.

Створено соціальну карту громади з питань захисту прав дітей. Здійснено профілактичні заходи-рейди “Діти вулиці”  ,“Вокзал” ,“Забезпечення прав дітей, які виховуються в сім’ях умовах карантину”.

Взяли активну участь в соціальному проекті  “Серце до серця”.

Прийняли активну участь в он-лайн - семінарах на теми “ З питань організації роботи з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах ” Про співпрацю комунального закладу “ Центр соціально-психологічної реабілітації дітей ” Кіровоградської обласної ради та служб у справах дітей,

Про організацію захисту прав дітей органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування, в тому числі їх житлових та майнових прав.

Проведена роз’яснювальна робота з АТО вцями на тему: “ Емоційне благополуччя родини  ,“ Запобігання та протидія домашньому насильству ”.

До служби у справах дітей облдержадміністрації підготовлено 26 статистичних звітів за напрямом роботи служби у справах дітей Побузької селищної ради. Підготовлено інформації до служби у справах дітей Голованівської  районної адміністрації в кількості 17 звітів.

За 2021 рік на території Побузької селищної ради посиротіло 7 дітей Дишливенко Наталія Миколаївна, 03.09.2008 року народження, Дишливенко Олена Миколаївна, 05.03.2004 року народження, Дишливенко Юрій Миколайович, 06.05.2010 року народження, яким згідно виконавчим комітетом Побузької селищної ради  Голованівського району Кіровоградської області було надано статус дитини-сироти  від 27 квітня 2021 року № 36 та поставлено на первинний облік дітей, які залишились без батьківського піклування згідно наказу начальника служби у справах дітей Побузької селищної ради № 09-ОД від 27 квітня 2021 року.

Коношко Владислав Володимирович, 20.08.2005 року народження, Коношко Олена Володимирівна, 25.02.2007 року народження, Коношко Олександра Володимирівна, 20.11.2013 року народження, Коношко Михайло Володимирович 20.11.2013 року народження, яким згідно виконавчим комітетом Побузької селищної ради Голованівського району Кіровоградської області було надано статус дитини-сироти від 04 листопада 2021 року № 109 та поставлено на первинний облік, які залишились без батьківського піклування згідно наказу начальника служби у справах дітей Побузької селищної ради № 24-ОД від 04 листопада 2021 року.  

Важливу роль займає робота пов’язана з поліпшенням становища дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час особистого прийому з 171 громадянами, з дітьми та їх батьками проводилася профілактична робота ,роз’яснювальні бесіди ,консультації.

Проводилась робота щодо клопотання Держаного навчального закладу “Новоград-Волинського вищого професійного училища” в по сприянні з ученицею Мартусенко Юлією Олександрівною 22.09.2004 року народження, яка зареєстрована с.Одая, вул. Дерибасівська,16. Начальником служби була проведена роз’яснювальна бесіда з матір’ю Машталір Галиною Володимирівною та з її донькою Мартусенко Юлією в результаті чого були відпрацьовані години виробничого навчання. Наразі Мартусенко Юлія залучена до навчання до Державного навчального закладу “Новоград-Волинського вищого професійного училища”. 

Прийняли активну участь в навчанні за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для працівників служб у справах дітей райдержадміністрацій, місцевих рад  "Організаційно-правові засади діяльності служб у справах дітей".

29 червня 2021 року було затверджено виконавчим комітетом Положення про місцеву комісію з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонті роботи, придбання житла та приміщень розвитку сімейних підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт,дітей, позбавлених батьківського піклування, з осіб з їх числа. Створено місцеву комісію з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонті роботи, придбання житла та приміщень розвитку сімейних підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт,дітей, позбавлених батьківського піклування, з осіб з їх числа. 

Служба у справах дітей узагальнила рішення виконавчого комітету Побузької  селищної ради від 05.07.2021 року та затверджено   протокол  № 01 засідання місцевої комісії з питань формування пропозиції щодо потреби надання у 2021 році субвенції державного бюджету місцевого бюджету будівельно-ремонті роботи, придбання житла та приміщень розвитку сімейних підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт,дітей, позбавлених батьківського піклування, з осіб з їх числа. Вирішили затвердити загальний список, які перебувають на квартирному обліку у кількості 6 осіб, визначили обсяг потреби субвенції в сумі 2091756 грн.

Було розглянуто звернення Русин Світлани Анатолівни мешканки с. Сухий Ташлик про влаштування Русин Олена  Іванівни,15.09.2004 року народження та Русин Діани Сергіївни, 06.01.2006 року народження влаштування до Голованівського ПТУ на навчання за професією кухар-кондитер. Було розглянуто звернення Паламарчук Ольги Сергіївни, щодо, оформлення одноразової матеріальної допомоги.

Розглянуто звернення Ченчик Валентини Анатоліївни прийомної матері про цілодобове влаштування до Піщанобрідської загальноосвітньої школи – інтернат I-II ступенів Зімниці Артема Івановича 2010 року народження, в результаті якого було надано дозвіл за доцільно влаштування дитини на цілодобове перебування до закладу який здійснює інституційний догляд і виховання дитини на підставі рішення комісії з питань захисту прав дитини Побузької селищної ради (протокол  № 3 від 01.09.2021 року)  та подання начальника служби у справах дітей від 03.09.2021 року.

Службою у справах дітей Побузької селищної ради було надані консультації для виготовлення паспорту громадянки Самофал Тамари Іванівни та її доньки Надії, які на даний час проживають на території Побузької селищної ради без реєстрації. Також  Самофал Надії була надана допомога по влаштування її до Первомайського ліцею № 22 за професією швея, інші діти Самофал влаштовано до школи-інтернат.

Начальник служби  у справах дітей Завгородня В.Є. брала участь у 9 судових засідань для захисту прав та законних інтересів дітей, залучена до участі як 3 особа. Підготовлено 47 звітів, які було направлено на обласну та районну службу.

Працівники Служби у справах дітей брали участь у проведені нарад,комісій,апаратних нарад, навчань, семінарів з питань охорони дитинства, а також урочистостей з нагоди державних свят.

Покладені обов’язки на службу виконували в повному обсязі, не допускаючи зривів терміну розгляду звернень, заяв громадян та виконання нормативних документів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь