Інформація щодо проведеної роботи служби у справах дітей Побузької селищної ради за I квартал 2021 року

Дата: 30.07.2021 16:12

Відповідно до акту приймання – передачі Служби у справах дітей Голованівської РДА.

1.Поставлено на первинний облік дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування кількості 30 осіб.

Поставлено на первинний облік дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах 29 осіб.

2. Згідно Наказу Начальник служби у справах дітей Побузької селищної ради 09 березня 2021 року № 03-ОД  були поставлено на облік Гріненко Андрія Володимировича, Гріненко Ольгу Володимирівну, Гріненко Ренату Володимирівну.

3.Згідно Наказу Начальник служби у справах дітей Побузької селищної ради  02 квітня 2021 року № 05-ОД було поставлено на облік Лук’янову Марину Миколаївну,Полянецького Нікіту Володимировича , Полянецького Кіріла Володимировича.

4.Згідно Наказу Начальник служби у справах дітей Побузької селищної ради 29 березня 2021 року №4-ОД було поставлено на облік Панченко Костянтина Олеговича .

5. Поставлено на квартирний облік Босого Олександра Миколайовича 13.02.2005 року народження яка потребує забезпеченням соціальним житлом, походження якого в селі Пушкове Голованівського району  Кіровоградської області.

6.Створено соціальну карту громади з питань захисту прав дітей. 7.Здійснено профілактичні заходи-рейди “Діти вулиці”  “Вокзал” “Забезпечення прав дітей, які виховуються в сім’ях умовах карантину”.

8.Взяли активну участь в соціальному проекті  “Серце до серця”.

9.Прийняли активну участь в он-лайн - семінарах на теми “З питань організації роботи з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах ”  Про співпрацю комунального закладу “ Центр соціально-психологічної реабілітації дітей ” Кіровоградської обласної ради та служб у справах дітей,

Про організацію захисту прав дітей органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування, в тому числі їх житлових та майнових прав.

10.Проведена роз’яснювальна робота з АТО вцем Кісь Романом Петровичем на тему: “Емоційне благополуччя родини” “запобігання та протидія домашньому насильству”.

11. Приймали та розглядали заяви та звернення громадян.

1. Повідомлення директора Довгопристанської ЗОШ I-III

Салєнко Т.М.

1. Клопотання директора Довгопристанської ЗОШ I-III

Салєнко Т.М.

1. Лист національної поліції України про малолітнього громадянина Панченко К.О.
  2. Про звернення учениці Сухоташлицької філії Вікторії Фрунзе
  3. Повідомлення Побузького ліцею про ученицю 10-Б класу Лук’янову Марину Миколаївну .
  4. Заява Пустовітенко Яни Русланівни
  5. Звернення Перогової Надії Миколаївни