Побузька селищна рада закликає мешканців селища не провокувати пожежі у природних екосистемах

Дата: 09.07.2020 13:07

Побузька селищна рада нагадує що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків. Основною причиною пожеж на відкритих територіях є спалювання мешканцями сміття та сухої трави біля приватних домоволодінь, а також навмисні підпали сухої рослинності на природоохоронних  територіях невідомими особами.

Шановні громадяни! Будьте вкрай обережними з вогнем! Не спалюйте сміття та суху рослинність в житловому секторі! Не розводьте багаття в лісопосадках та парках! Не кидайте недопалки та сірники в сухостій! Бережіть природні екосистеми від пожеж!

Категорично забороняється:

• створювати смітники та спалювати відходи;
  • розводити багаття у парках, скверах, алеях та лісопосадках;
  • палити, кидати у парках, скверах, алеях та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;
  • дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.