Щасливої життєвої дороги!!!

Дата: 30.07.2020 10:05

Дорогі випускники!

Закінчення школи — чудове, особливе свято, адже ця подія буває тільки раз у житті кожної людини.

Роки Вашого навчання у школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, але найбільше — великих сподівань. У школі все було вперше: перші вчителі, перші досягнення, перші друзі. Тож не забувайте і будьте вдячні Вашим наставникам за їхню любов і турботу, за здобуті знання та добрі поради, а Вашим батькам — за підтримку, всебічну допомогу й розуміння.

Сьогодні для Вас відкрито нову сторінку життя — вибір професії, а це перший крок у дорослий світ. Від цього вибору залежить не тільки Ваше майбутнє, а й щастя, добробут Ваших  родин, перспективи нашого чудового селища.

Перед Вами розстеляється широка дорога, відкриваються нові можливості й перспективи. Завжди пам’ятайте, що головне в житті — допомагати людям, творити добро, дарувати радість, шанувати батьків та вчителів, працювати наполегливо й натхненно.

Тож бажаю кожному з Вас упевненості в собі, у власних силах, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Це перша запорука щасливого майбутнього! Бажаю всім рівних доріг і попутного вітру! Нехай у Вашому житті буде багато добра,завжди буде в серці любов, а поруч ідуть вірні, надійні друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі Ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і Ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!

Міцного здоров'я, мирного неба та щасливої долі!

Нехай Вам завжди щастить! Вітаю Вас!

З повагою,

селищний голова                               Сергій СЛОБОДЯНЮК!