17 вересня День працівників цивільного захисту України

Дата: 17.09.2020 10:20

Шановні рятівники!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята! Без сумніву, це свято сильних і відважних професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід. У скрутну годину Ви першими подаєте руку допомоги потерпілим. Статистика красномовно свідтчить про кількість врятованих життів, майна, попередження багатьох негараздів. А за всім цим – відвага, самовідданість і навіть жертовність у двобої зі стихією.
Від душі бажаю щастя, здоров’я Вам і Вашим родинам, нових сил, енергії і пильності на щоденній нелегкій варті. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

З повагою,

селищний голова                            Сергій СЛОБОДЯНЮК!