Повога та шана нашим ветеранам!

Дата: 19.10.2020 11:37

16.10.2020 року селищний голова Слободянюк Сергій Павлович разом із головою Побузької спілки УСВА Давидовою Світланою Михайлівною відвідали Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Кіровоградської обласної ради. Поїздку було організовано у зв’язку із звернення ветеранів та працівників госпіталю про недостатню кількість медикаментів та продуктів харчування.

Разом із селищним головою Слободянюком С. П. на звернення також відгукнулися представники соціально – відповідального бізнесу та надали допомогу:

- Єгіазарян Камо Мішікович – директор ПП «Люшнювате»

- Пак Юрій Дмитрович – директор ПАФ «Схід»

- Шевченко Денис Вікторович – генеральний директор ТОВ «ПФК»

- Шамара Олена Юріївна – директор БФ «Розвиток Побужжя»

- Яніцький Сергій Сергійович – житель с. Пушкове.

Надання допомоги ніяким чином не пов’язано із передвиборчими перегонами так як Побузька селищна рада на протязі багатьох років тісно співпрацює із всіма Спілками ветеранів та постійно реагує на звернення. Повага та шана нашим Ветеранам - це святий обов’язок кожного поважаючого себе громадянина.

Також під час зустрічі головним лікарем Геннадієм Сябренко та головою Спілки ветеранів Афганістану Вікторем Остащуком було запропоновано створити на території Побузької ОТГ  заклад для реабілітації ветеранів Афганістану, учасників АТО та ООС. Дана пропозиція буде розглянута, вивчена детально та в майбутньому втілена в життя.