Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2020 09:35

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання!

Традиції та культура українського народу – безцінне надбання, яке ви покликані зберегти та примножити, донести до кожного серця.

Наша земля багата талантами. Працівники культури громади та майстри народного мистецтва мають великий творчий потенціал, самовіддано працюють на благо громади.

Ви віддаєте свою душу мелодійній пісні, енергійному танцю, театральній постановці, прикладному мистецтву. Пишаємося пісенним, фольклорним, художнім надбанням наших митців, аматорів сцени та народних майстрів, які своєю самовідданою творчою працею вносять колоритну частку в духовну скарбницю України, плекають неповторну культуру нашого краю, гідно представляють мистецтво в районі, в області та за її межами.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

З повагою, селищний голова Сергій Слободянюк.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)