Відбулося перше засідання 8 скликання Побузької селищної ради

Дата: 01.12.2020 13:09

01 грудня відбулась перша сесія Побузької селищної ради  восьмого скликання. Пленарне засідання розпочала голова селищної територіальної виборчої комісії Світлана Іванівна Кирилюк, яка проінформувала раду про підсумки виборів депутатів селищної ради та селищного голови.

Відповідно до протоколу виборчої комісії про результати голосування виборів на посаду Побузького селищного голови обрано і зареєстровано В’ячеслава Ігоровича Купренюка. Представляти інтереси мешканців в селищній громаді будуть 22 депутати:

1- округ:

Торпан Ірина Василівна;

Компанієць Юрій Володимирович;

Полянецька Ольга Петрівна.

Завершивши усі необхідні установчі процедури про визнання повноважень депутатів і селищного голови, новообрані депутати приступили до виконання своїх обов'язків, зокрема, вирішення питань структурування органу місцевого самоврядування та організації початку його роботи.

За пропозицією селищного голови та результатами таємного голосування секретарем селищної ради обрано депутата Аллу Леонідівну Буряк.

Відкритим голосуванням затверджено:

- першого заступником селищного голови Побузької селищної ради - Оксану Анатоліївну Петрук;

- заступника з питань діяльності виконавчих органів селищної ради - Сергія Павловича Слободянюка;

- керуючу справами виконавчого комітету селищної ради - Аллу Василівну Корчинську;

- старосту сіл Капітанка, Люшнювате – Ірину Валеріївну Кирилюк;

- старосту сіл Липовеньке, Грузянка, Липняги, Пушкове, Одая – Надію Володимирівну Узенюк;

- старосту села Сухий Ташлик – Павла Григоровича Рибачка.

У ході засідання ради було затверджено чотири постійних депутатських комісії, що відповідатимуть за різні сфери життя громади,  визначено чисельність та персональний склад виконавчого комітету селищної ради.

Також на посаду директора КНП «Побузька селищна лікарня» Побузької селищної ради новообраними депутатами було призначено за результатами конкурсу Лідію Василівну Данилюк.

Після чого голова закрив перше засідання сесії Побузької селищної ради восьмого скликання.

Коментарі:

Анонім
2020-12-01 14:05:32

А хто голова ОТГ? А чому не дали право вибирати людям? При зустрічі з виборцями було ясно сказано, що людям буде надано право самим обирати