ВІТАЄМО З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!!!

Дата: 07.12.2020 08:51

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники апарату селищної ради, ветерани місцевого самоврядування, колеги!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування!
   Ми зовсім нещодавно обрані людьми, які довірили нам представляти і захищати законні інтереси громади, гарантувати їм право на життя в демократичній, правовій державі. Тому ми зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб нашої громади, її всебічний розвиток, добробут кожного мешканця. І сьогодні, в такий непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю людей та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.
    З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля добробуту людей.
    Особливі слова подяки адресуються нашим ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування.
Бажаю усім, хто працює на благо громади, миру, міцного здоров'я, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

З повагою,

селищний голова В'ячеслав Купренюк!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)