Відбулася друга сесія восьмого скликання!

Дата: 11.12.2020 20:45

Під головуванням  селищного голови Купренюка В. І., сьогодні, 11 грудня відбулася друга сесія Побузької селищної ради восьмого скликання.

За  годину до початку сесії відбулося спільне засідання постійних комісій, на якому обговорили всі запропновані до розгляду питання, тому голосування на сесії відбувалося швидко, а депутати були майже однієї думки.

На початку засідання сесії селищний голова Купренюк В'ячеслав Ігорович, секретар Буряк Алла Леонідівна та депутатський корпус Побузької селищної ради привітали першу новонароджену дитинку нашої Побузької територіальної громади. Нею  стала саме дівчинка, яку батьки назвали Міланою. Немовля з’явилося на світ 1 грудня 2020 року. Маленька, Комашко Мілана Тарасівна, стала першою новонародженою територальної громади. Сьогодні батько дівчинки  отримав перший документ доньки та маленькі подарунки.

В народі існує негласна прикмета, якщо першою  народжується дівчинка, то все буде благополучно та успішно, а у нас попереду 5 років, тож успіх і процвітання з нами!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)