Дякуємо вихованцям ЦДЮТ

Дата: 22.12.2020 14:32

По завершенню кокурсу «Новорічна композиція», який відбувався за підтримки Побузького феронікелевого комбінату в особі генерального директора Шевченка Д.В. та Благодійного фонду «Розвиток Побужжя» в особі Шамари О.Ю., Побузьким ЦДЮТ  було люб’язно передано  Побузькій селищній раді роботи талановитих діток, які приймали участь у цьому конкурсі, з нагоди Новорічних свят.

Ми дуже вдячні діткам за такі особливі та оригінальні роботи, які від сьогодні прикрашають наші кабінети! Бажаємо, щоб життя було мирним, світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку вашої душі.

Керівникам гуртків - шани від вихованців, яка буде подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)