Сьогодні відбувся конкурс на заміщення вакантних посад начальника та головних спеціалістів Фінансового відділу Побузької селищної ради, який був оголошений 04 грудня 2020 року.

Дата: 05.01.2021 16:36

Переможець по конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Фінансового відділу Побузької ради Перепелиця Наталія Василівна.

Переможець по конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста за напрямом доходи фінансового відділу Побузької селищної ради Бойченко Ганна Михайлівна.

Переможець по конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Фінансового відділу Побузької селищної ради за напрямом видатки Піньковська Анна Миколаївна.

Протокол 1

Протокол 2