Шановні жителі громади! Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсі на створення офіційної символіки Побузької селищної ради !

Дата: 19.01.2021 11:37
Кількість переглядів: 1567

Проведення конкурсу на створення офіційної символіки

Побузької селищної ради

І. Загальні положення

1.1.  Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Побузької селищної ради (далі – Положення) визначає порядок, строки та умови проведення конкурсу на створення офіційної символіки Побузької селищної ради, вимоги до його учасників, вимоги до конкурсних робіт, тощо.

1.2.  Організатором конкурсу є виконавчий комітет Побузької селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.

1.3.  Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 19.01.2021 року по 19.02.2021 року;

2 етап – встановити термін  –  з 20.02.2021 року по 05.03.2021 року;

3 етап – встановити термін – з 06.03.2021 року по 20.03.2021 року;

4 етап – встановити термін до 01.04.2021 року;

5 етап – затвердження офіційної символіки  на черговому засіданні сесії Побузької селищної ради.

1.4. Порядок проведення громадського обговорення конкурсних робіт та голосування визначається розпорядженням селищного голови.

1.5. Конкурсні роботи, подані після закінчення терміну,зазначеного у пункті 1.3 цього Положення, а також ті, які не відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення, до участі у конкурсі не допускаються.

1.6. Виконавчий комітет  Побузької селищної ради залишає за собою право змінити строки проведення конкурсу, а також скасувати конкурс у разі відсутності конкурсних робіт, що відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення.

ІІ. Мета і завдання конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки Побузької селищної ради, а саме:

- створення ескізу герба, прапора, та гімну Побузької селищної ради;

 2.2. Завданнями конкурсу є:

- залучення максимальної кількості учасників до розробки офіційної символіки Побузької селищної ради;

- пробудження у мешканців територіальної громади почуття патріотизму, поваги та любові до отчого краю, національної самосвідомості;

- розроблення та створення офіційної символіки територіальної громади  (герба, прапора, та гімну).

ІІІ. Порядок участі у конкурсі

3.1. У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

3.2. Участь у конкурсі безкоштовна.

3.3. Для участі у конкурсі особа подає заявку, зразок якої додається, та документи визначені розділом 5 цього Положення.

3.4. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

3.5. Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редагування та використання з метою проведення конкурсу.

3.6. У разі надсилання конкурсних робіт електронною поштою учасник надсилає усі документи в електронному вигляді згідно з вимогами розділу 5 цього Положення.

3.7. До проектів зображень (макетів) обов’язково додається інформація про автора (авторів):

– Прізвище, ім’я, по-батькові;

– Адреса;

– Контактні телефони;

– Інші відомості (вік, освіта, місце роботи, та ін.).

ІV. Вимоги до конкурсних робіт

4.1. Вимоги до ескізу герба прапора та гімну територіальної громади

Герб Побузької селищної ради.

4.1.1. Ескіз герба Побузької селищної ради повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

4.1.2. Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населених пунктів громади, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати громаду серед інших населених пунктів та об’єднаних територіальних громад. До ескізу має додаватися короткий опис герба із поясненням значення зображених елементів, символів.

Прапор Побузької селищної ради.

4.1.3. Ескіз прапора Побузької селищної ради повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

4.1.4. На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3. До ескізу має доватися короткий опис із поясненням значення використаних елементів та кольорової гами.

Гімн Побузької селищної ради.

4.1.5. Слова  гімну повинні відображати характерні особливості населеного пункту, історичну складову, що здатні передати унікальність та ідентифікувати громаду серед інших населених пунктів.

4.1.6. Гімн може подаватися до комісії як у паперовому вигляді який повинен буди надрукований на листі формату А4, так і у електронному або цифровому. До гумну має доватися короткий опис із поясненням.

4.2. Ескізи мають бути авторськими та не містити плагіату.

V. Вимоги до комплекту конкурсних робіт

5.1. На конкурс зі створення ескізу герба та прапора територіальної громади учасник подає (надсилає) наступні документи:

- заявку на участь у конкурсі (у вільній формі);

- кольорове зображення герба територіальної громади (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpg, png, gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- кольорове зображення прапора територіальної громади (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpg, png, gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx).

5.2. З метою виготовлення ескізного проекту герба і прапора Учасник конкурсу повинен:

1) виявити, вивчити і встановити зміст і причини виникнення всіх давніх знаків, які використовувалися територіальною громадою села, міста, району чи області;

2) у випадку використання у давньому гербі символів, поширених в інших знаках, ввести додаткові геральдичні фігури, які вказували би на приналежність нового герба конкретній території чи територіальній громаді;

3) у разі вживання у давньому гербі елементів, не придатних для використання у сучасних умовах, та у разі відсутності будь-яких даних про давні герби розробляються нові знаки.

Для досягнення юридичної та геральдичної грамотності при створенні знаків велике значення має використання сюжетів легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком села, району чи області, розкриття змісту назви поселення, відображення якихось специфічних місцевих особливостей.

VI. Порядок подачі конкурсних робіт

6.1. Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до виконавчого комітету Побузької селищної ради на адресу: 26555 вул. Незалежності, 5, смт Побузьке Голованівський район Кіровоградська область.

6.2. Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку pobuzkarada@ukr.net з поміткою у назві теми листа «Герб та прапор територіальної громади»

VII. Визначення переможців конкурсу

1. Переможцями конкурсу є особи, чиї конкурсні роботи набрали найбільшу кількість голосів членів комісії та були затверджені сесією Побузької селищної ради як офіційна символіка територіальної громади.

2. Переможець, автор (автори) роботи, який посів ІІ місце та ІІІ місця, відзначається подякою селищного голови, пам’ятними сувенірами.

3. Переможці конкурсу зобов’язуються передати за договором виключні майнові авторські та суміжні права на символіку організатору конкурсу –Виконавчому комітету Побузької селищної  ради.

Звертаємо Вашу увагу на те, що кожна робота повинна супроводжуватись описом.

Додаток 1

Додаток 2 

Заява

Методичні рекомендації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь