Апаратна нарада

Дата: 26.01.2021 16:56

Сьогодні, 26 січня, під керівництвом голови Побузької селищної ради відбулася чергова апаратна нарада, на якій було розглянуто виконання доручень згідно з проведеною апаратною нарадою від 04.01.2021 року. Відповідно зроблено зауваження щодо порушення термінів виконання доручень та вказано на помилки в роботі. Від вчасного виконання організаційних заходів залежить налагодженість в роботі – зауважив голова.

В апаратній нараді взяли участь  заступники голови, керівники комунальних підприємств, т.в.о. начальники відділів, старости сіл Побузької селищної ради.

Було розглянуто та проконтрольовано виконання доручень попередньої апаратної наради.

Питання, що розглядалися:

• Проблемні питання КНП «Побузька селищна лікарня» Побузької селищної ради.
  • Проблемні питання по відділу ОКМС Побузької селищної ради.
  • Розробка програми по благоустрою та житлово комунальному господарству у Побузькій селищній раді.
  • Хід реєстрації проектів на онлайн платформі ДФРР.
  • Проблемні питання по Комунальній установі «Територіальний центр по обслуговуванню населення»

В ході апаратної наради голова  Побузької селищної ради дав нові доручення для виконання з установленими термінами.