Дата: 02.03.2021 15:53

Побузька селищна  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування державного реєстратора  Побузької селищної ради:

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою; сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку); стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року; вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Для  участі  в конкурсі необхідно подати такі документи:

- письмову заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- електронну  декларацію особи, уповноваженої на  виконання функцій держави або місцевого  самоврядування, у порядку , визначеному Законом  України «Про запобігання корупції»;

- копію  документа, який  посвідчує особу ;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті ради, за адресою: смт Побузьке, вул.Незалежності, 5 Голованівського району Кіровоградської області, приймальня.Додаткова інформація надається за телефоном: 05252 5-12-74.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

з  урахуванням специфіки повноважень посадової  особи органу місцевого самоврядування державного  реєстратора

Побузької селищної ради

1. Сфера дії Закону України «Про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

2. Система органів державної реєстрації та їх повноваження.

3. Обов’язки державного реєстратора.

4. Вимоги до оформлення документів, які подаються державному реєстратору.

5. Документи, що подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи.

6. Строки розгляду документів, поданих для державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

7. Підстави для відмови у державній реєстрації.

8. У яких випадках відбувається закриття розділу Державного реєстру прав та реєстраційної справи.

9. Сфера застосування Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

10. Речові права та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації.

11. Нерухоме майно, щодо якого проводиться державна реєстрація прав.

12. Повноваження суб’єктів державної реєстрації прав.

13. Повноваження державного реєстратора.

14. Строки державної реєстрації прав.

15. Відмова в державній реєстрації прав.