Увага конкурс !!! Оберемо офіційну  символіку громади разом !!!

Дата: 10.03.2021 10:19

Увага конкурс !!! Оберемо офіційну  символіку громади разом !!!

За підсумками проведення 2 етапу конкурсу на створення офіційної символіки Побузької селищної ради до виконавчого комітету Побузької селищної ради надійшло 7 робіт (1 – герб, 1 – прапор, 5 гімнів).

Конкурсною комісією було обрано наступні роботи, які набрали більшість голосів, на громадське обговорення (3 етап конкурсу):

Гімн: ( прослухайте чотири аудіо варіанти та перейдіть за посиланням для голосування)

Варіант №1

Варіант №2

Варіант №3

Варіант №4

Герб та прапор: ( посилання для голосування)

(Електронний ескіз герба та прапора  -  розробляється)

(Перший електронний ескіз даного герба)

(Другий електронний ескіз даного герба)

Опис герба територіальної громади

Пучки  колосків розміщені по краях герба є символом однієї  з найбільших святинь українського народу – хліба, символом урожайності та процвітання. Вони відображають працю хліборобів нашої громади, працьовитість і єдність народу, та є символом родючості української землі.

Українська вишивка  – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

“І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала, І рушник вишиваний на щастя, на долю дала”.

Ці рядки відомої пісні на вірші видатного поета Андрія Малишка засвідчують, що на манівцях життя нашою супутницею є вишивка. Хрестик чи гладь, мереження чи вирізування на лляних, конопляних, бавовняних тканинах споконвіку милують око, радують душу, дають працю рукам і думці. У житті українського народу – вишивка виступає як унікальне явище, яке засвідчує невмирущі, життєствердні сили. На гербі зображено вишивку Кіровоградщини.

Символ металургії. Сталерозливний ківш, розжарений метал - атрибути металургійного  виробництва. Для нашої громади металургія є важливою галуззю промисловості, вона посідає перше місце за обсягами виробленої продукції, завжди відігравала особливу роль у господарстві. Без металургійної продукції неможливо обійтися в жодній сфері господарювання.

(Перший електронний ескіз даного прапора)

Опис прапора територіальної громади

Прапор територіальної громади виконаний у гаммі кольорів різного відтінку, який відображає стан металу в різній стадії  виробництва, та символізує металургійну промисловість, яка діє  на території громади та відіграє важливу роль у житті населення та розвитку території.

Золотий колос, розміщений на прапорі громади символізує Побузьку  громаду.

Зернятка (у кількості 9 шт.) – населенні пункти, що увійшли до її складу: Побузьке, Капітанка, Люшнювате, Сухий Ташлик, Липовеньке, Липняги, Грузянка, Пушково, Одая.

Ость колоска (верхня частина колоса), в кількості шести штук, символізує шість рад, що увійшли до складу Побузької селищної ради: Побузька селищна рада, Капітанська, Люшнюватська, Липовеньківська, Пушківська та Сухоташлицька сільські ради.

Карта, що розміщена на полотні прапора, відображає схему просторового планування території Побузької громади, з відповідними межами населених пунктів, що увійшли до складу селищної ради. Схема планування виконана в блакитно-жовтому кольорі – колір Державного Прапора України.

Золотий контур, обрамлення схеми планування.

Золото – король металів, символізує знатність, могутність і багатство нашої громади. В християнській вірі золото – це символ віри, справедливості та милосердя.

Розпорядження