Прес-реліз ринок праці: мовою цифр

Дата: 05.04.2021 13:08

Прес-реліз

ринок праці: мовою цифр

Ситуація на ринку праці Голованівського району характеризується постійним попитом на фахівців (32%), працівників в сільському та лісовому господарстві (30%), в переробній промисловості (10%) в т.ч. металургійному виробництві (8%),в торгівлі(1%), в галузі транспорта(5%), в охороні здоров’я та надання соціальної допомоги (18%), в освіті (2%). Протягом січня березня 2021 року до служби зайнятості надійшло 441 вакансія від 54 роботодавців.

Станом на 01 квітня 2021 року в службі зайнятості було зареєстровано 645 безробітних громадян, з  яких 73% особи що проживають в сільській місцевості (470 особи) ,47 % складали  жінки, 24% – молодь  віком до 35 років, 11% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні,  кожен другий безробітний працівник сільського господарства.

Протягом січня-березня 2021 року статус безробітного мали 831 особа, з них отримали статус безробітного безпосередньо протягом  березня поточного року 62 особи.

За сприяння служби зайнятості протягом січня - березня  2021 року районною філією працевлаштовані 106 осіб, з яких 72 особи безробітні громадяни. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 8,7%.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру  94 особи з числа безробітних. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 11,3%.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 64 особи, рівень охоплення професійним навчанням становив 7,7%.

Станом на 01 квітня  2021 року кількість вакансій у базі даних Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості становила 120 од.  У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  більше 5 осіб з числа безробітних.

Станом на 01 квітня 2021 року 567 особи отримують допомогу по безробіттю.

Для уточнюючої інформації звертайтеся до відділу надання соціальних послуг Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, тел.

2-23-42, 2-26-25, 2-28-61