Кіровоградщині урочисто проводжали юнаків на військову службу

Дата: 14.04.2021 15:22

За даними Кіровоградського обласного Територіального Центру Комплектування та Соціальної підтримки на Кіровоградщині урочисто проводжали юнаків на військову службу

07 квітня, на території збірного пункту Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті проводи юнаків на строкову військову службу.

Зі словами привітання до майбутніх захисників України звернулися військовий комісар Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Ярослав Кучер, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації – голова обласної призовної комісії Андрій Шеремет, заступник голови обласної ради Дмитро Лінько, голова громадської організації «Волонтерське об’єднання учасників майдану та бойових дій» Ігор Козуб та батьки призовника – сім’я Зайцевих.

- Впевнений, що ви достойно представлятимете у військах нашу область і протягом служби вправно опануєте військові знання та гідно виконаєте свій  громадянський обов’язок, - зазначив полковник Ярослав Кучер.

Благословив юнаків на легку і вірну службу Єпископ Кропивницький та Голованівський Марк.

Музичні вітання присутнім подарували артисти Кіровоградської обласної філармонії Іванна Клоц та Артем Гасленко.