Військовозобов’язані! Хочете змінити реєстрацію місця проживання – спочатку військкомат!

Дата: 14.04.2021 15:27

Відповідно до п.3 ст.37 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники та військовозобов'язані після прибуття до нового місця проживання зобов'язані в семиденний строк стати на військовий облік та не раніше ніж за три дні до вибуття з місця проживання знятися  із зазначеного обліку. Також  згідно ст.38 «Про військовий обов’язок та військову службу»  передбачено, що органи реєстрації місця проживання здійснюють реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов’язаних лише в разі наявності в їх військово-облікових документах позначок районних (міських) військових комісаріатів про зняття з військового обліку або перебування на військовому обліку за місцем проживання.

Тож звертаємо увагу!

Якщо Ви - призовник або військовозобов’язаний та хочете здійснити реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання, в першу чергу Вам необхідно виконати зняття/постановку на військовий облік у Голованівському районному Територіальному Центрі Комплектування та соціальної підтримки  і тільки після цього звертатися  до  відділу реєстрації місця проживання громадян.

Адреса Голованівського РТЦК: вул.Паркова, 28, (05252) 2-19-11