Проєкт «Українська мережа демонстраційних ферм «Демо-ферми»

Дата: 22.04.2021 16:27
Кількість переглядів: 592

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) започатковує проєкт «Українська мережа демонстраційних ферм «Демо-ферми», що реалізовуватиметься за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).

Мета проєкту - створення мережі демонстраційних ферм на базі діючих сільськогосподарських підприємств, ферм, а також дослідних господарств навчальних та науково-дослідних установ, що запровадили кращі практики ведення сільського господарства, переробки сільськогосподарської продукції. Такі демонстраційні ферми мають стати важливим елементом системи сільськогосподарського дорадництва для просування та впровадження нових ідей, новітніх продуктів, техніки, технологій, менеджменту, маркетингу у сфері сільського господарства, для передачі знань за принципом «фермер — фермеру».

Завдання проєкту — допомогти суб'єктам сільськогосподарського мікро-, малого та середнього підприємництва у творенні продуктів із доданою вартістю шляхом обміну знаннями, практиками, технологіями та людським капіталом для впровадження інновацій, покращення взаємного навчання та взаємодії.

Успіх агентів змін може допомогти іншим стати успішними.

Проєкт «Українська мережа демонстраційних ферм «Демо-ферми» відкритий до співпраці та передбачає низку заходів підтримки учасників мережі, а також планує інтеграцію української мережі демонстраційних ферм до відповідної європейської мережі!

У разі зацікавленості щодо участі в проєкті, можна звернутися до сектору агропромислового розвитку районної державної адміністрації на електронну адресу  golovapk@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано