Відбулися урочистості з нагоди 35-ї річниці аварії на ЧАЕС
Дата: 26.04.2021 15:04
Кількість переглядів: 702
Відбулися урочистості з нагоди
35-ї річниці аварії на ЧАЕС
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04366666/6edd85a4318b367f8e08bce9015bbc0d.jpg)
Катастрофа на ЧАЕС сколихнула світ не лише своєю величезною руйнівною силою, а й мужністю тих, хто першим зіткнувся з її страшними наслідками. Їх називають по-різному: чорнобильці, ліквідатори, вогнеборці. Всі вони є герої, які ціною власного здоров’я, а часом життя врятували життя та здоров’я мільйонів. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції, а ще – з невидимого стихією.
Зі словами вдячності до учасників ліквідації катастрофи звернувся голова громади В’ячеслав Купренюк.
Віддаючи дань пошани всім ліквідаторам Чорнобильської аварії, хвилиною мовчання вшанували загиблих та померлих героїв-ліквідаторів.
І хоча з дня трагічної катастрофи пройшло не одне десятиріччя, ми завжди будемо пам’ятати подвиг звичайних людей, які боролися з розбурханою стихією ядерної реакції, їх героїзм та мужність.
« повернутися