Шановні жителі громади!

Дата: 07.05.2021 18:04

Шановні жителі громади!

Хочемо наголосити та звернути Вашу увагу на «пластикові» гори громадських кладовищ. На превеликий жаль так склалося, що пластикові квіти (вінки) на кладовищах – частина нашої сучасності. Побузька селищна рада закликає громадян відмовитися від ритуальних пластикових квітів, які завдають людям неабиякої шкоди з моменту їх виготовлення і до утилізації. Пластикові вінки й квіти мають короткий термін використання і потребують заміни кожного року. Якщо пластмасу закопувати в землю, вона розкладається сотні років, а під час її спалювання в атмосферу виділяються токсичні органічні сполуки – діоксини, що негативно впливають на навколишнє середовище та провокують виникнення злоякісних пухлин.
Альтернативою штучним квітам є живі квіти, в тому числі й польові, стрічки з тканини, свічки, тощо. Закликаємо мешканців і гостей населених пунктів Побузької громади зробити свій вибір на користь живих людей, їхнього здоров’я, чистого довкілля, та відмовитися від усього штучного й шкідливого утриматися від використання пластикової атрибутики для вшанування пам’яті померлих в ім’я «чистого» майбутнього для живих!!!
Бережімо екологію і здоров’я!