Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста І категорії Побузької селищної ради

Дата: 04.06.2021 14:10

Побузька селищна  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста І категорії Побузької селищної ради:

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Для  участі  в конкурсі необхідно подати такі документи:

- письмову заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- електронну  декларацію особи, уповноваженої на  виконання функцій держави або місцевого  самоврядування, у порядку , визначеному Законом  України «Про запобігання корупції»;

- копію  документа, який  посвідчує особу ;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

- письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (Додаток 2 до Положення).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті ради, за адресою: смт Побузьке, вул.Незалежності, 5 Голованівського району Кіровоградської області, приймальня.Додаткова інформація надається за телефоном: 05252 5-12-74.

Дата та час проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії Побузької селищної ради: 06 липня  2021 рок у о 10.00 год в приміщенні селищної ради.

Перелік питань

на перевірку знань законодавства України для кандидата

на зайняття вакантної посади спеціаліста І категорії

1. Що таке діловодство в державних установах?

2. Вимоги до оформлення організаційно-розпорядчих документів.

3. Основні реквізити організаційно-розпорядчих документів, порядок їх розміщення.

4. Основні етапи документообігу.

5. Організація контролю за виконанням документів.

6. Порядок реєстрації вхідних та вихідних документів.

7. Засвідчення копій документів.

8. Перелік документів, що не підлягають реєстрації.

9. Поняття та порядок формування номенклатури справ.

10. Строки зберігання документів.

11. Загальна характеристика Закону України «Про звернення громадян».

12. Які види звернень громадян визначені законодавством України та терміни розгляду звернень громадян.

13. Хто має право подати звернення в інтересах неповнолітніх, недієздатних осіб?

14. Які звернення не підлягають розгляду та вирішенню.

15. Основні аспекти законодавства про доступ до публічної інформації.