Шановні землекористувачі!

Дата: 08.06.2021 21:52

Шановні землекористувачі!

З 27.05.2021 набрав чинності Закон України від 28.04.2021 № 1423-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» де внесені зміни до статей 52, 53,  53-3,  53-5 , 55, 56, 188-56, 219, 242-1, 242-2, 244, 255, 288 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» - невжиття заходів по боротьбі з бур’янами тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятидесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також до повноважень посадових осіб виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, що уповноважені здійснювати державний контроль за використанням та охороною земель (державні інспектори) долучено розгляд справ про адміністративні правопорушення та накладання адміністративних  стягнень.

З огляду на вищезазначене, виконавчий комітет Побузької селищної ради, для підтримки порядку у сфері благоустрою просить Вас провести роботи, які дозволять забезпечити охайний вигляд території нашої громади, а саме провести обкос прилеглої території обробляємих земельних ділянок. Особливу увагу просимо приділити орендуємим масивам, які знаходяться вздовж доріг обласного та місцевого значення.