A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Побузька селищна рада
Кіровоградська область, Голованівський район

Побузька селищна  рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування начальника та адміністратора відділу Центру надання адміністративних послуг Побузької селищної ради

Дата: 15.07.2021 17:00
Кількість переглядів: 420

Побузька селищна  рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування начальника та адміністратора відділу Центру надання адміністративних послуг Побузької селищної ради:

Начальник Відділу Центр надання адміністративних послуг: Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста, магістра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств,установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 року; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Адміністратор Відділу Центр надання адміністративних послуг: Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств,установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Для  участі  в конкурсі необхідно подати такі документи: 

- письмову заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- електронну декларацію особи, уповноваженої на  виконання функцій держави або місцевого  самоврядування, у порядку , визначеному Законом  України «Про запобігання корупції»;

- копію  документа, який  посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті ради, за адресою: смт Побузьке, вул.Незалежності, 5 Голованівського району Кіровоградської області, приймальня.

Дата та час проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу Центр надання адміністративних послуг Побузької селищної ради: 17 серпня  2021 рок у о 09.00 год в приміщенні селищної ради.

Дата та час проведення конкурсу на заміщення вакантної посади адміністратора відділу Центр надання адміністративних послуг Побузької селищної ради: 17 серпня  2021 рок у о 10.00 год в приміщенні селищної ради.

Додаткова інформація надається за телефоном: 05252 5-12-74.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень