Дата: 19.07.2021 17:10

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

17 липня з робочим візитом смт Побузьке відвідала голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна. За участі депутата Кіровоградської обласної ради  Дениса Шевченка, в.о. начальника технічного відділу Департаменту капітального будівництва та інвестиційної діяльності Ростислава Погребнюка, голови Голованівської РДА Олега Голімбієвського, голови районної ради Руслана Цобенко, голови Побузької селищної ради В’ячеслава Купренюка, першого заступника голови Побузької селищної ради Оксани Петрук та директора Побузького ліцею Ірини Гаврищенко було проінспектовано об’єкт по «Реконструкції ЗОШ  І-ІІІ ст. Побузької селищної ради», який входить до програми Президента України «Велике будівництво».  В ході інспектування було розглянуто ряд питань, щодо строків завершення, вирішення, усунення недоліків будівельних робіт та  питання обладнання харчоблоку всім необхідним інвентарем. Під час зустрічі В’ячеслав Купренюк, зауважив, якщо об’єкт не буде зданий до 1 вересня – учням Побузького ліцею не буде де навчатися, в зв'язку з недостатньою кількістю класів. Марія Чорна звернулася до в.о. начальника технічного відділу Департаменту капітального будівництва та інвестиційної діяльності Ростислава Погребнюка з зауваженням як найшвидше вирішити всі питання та проблеми по «Реконструкції ЗОШ  І-ІІІ ст. Побузької селищної ради».