ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань

Дата: 30.07.2021 16:18

ПОБУЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ

про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Корнійчука в селі Пушкове

На виконання Розпорядження Побузького селищного голови від 08 липня 2021 року №90-ОД «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Корнійчука в селі Пушкове» Побузька селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Корнійчука в селі Пушкове та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Громадські слухання відбудуться 10.08.2021 р. о 10:00 год. біля приміщення Пушкінської філії Побузького ліцею за адресою: село Пушкове, вул. Данилюка, 11.