Увага!!! зміни щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора міського будинку культури «Металург» Побузької селищної ради.

Дата: 03.08.2021 12:23

(Увага! зміни щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора міського будинку культури «Металург» Побузької селищної ради, натисніть на текст для перегляду)

Увага!!!

Дата проведення конкурсу 18 серпня 2021 року.

Кінцевий термін подачі документів претендентами на зайняття вакантної посади директора міського будинку культури  «Металург»  Побузької селищної ради 15 серпня 2021 року.

На посаду директора призначається особа, яка є громадянином України, має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якострями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Розгляд документів претендентів для участі у конкурсному відборі відбудеться 16 серпня 2021 року.

Призначення здійснює відділ освіти, культури, молоді та спорту Побузької селищної ради Голованівського району Кіровоградської області за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до Положення про конкурс на посаду директора закладу Побузького міського будинку культури «Металург» Побузької селищної ради Голованівського району Кіровоградської області затвердженого рішенням сесії Побузької селищної ради № 138 від 12.02.2021 року (зі змінами відповідно до ріщення 19 сесії 8 скликання від 02.08.2021 р. «Про внесення змін до положення про конкурс на посаду директора закладу Побузький міський будинок культури «Металург» затверджено рішенням сесії Побузької селищної ради № 138 від 12.02.2021 року)

Особа, яка бере участь у конкурсі на посаду директора будинку культури, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу на посаду керівника закладу культури подає такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копії документів про вищу освіту (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;

- копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;

- витяг з трудової книжки;

- два рекомендаційні листи, складені в довільній формі;

- мотиваційний лист у довільній формі;

- копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, CD та DVD-записи, тощо (за бажанням).

Особа, яка претендує на посаду керівника закладу культури, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Наказ