Про маркування органічної продукції

Дата: 20.08.2021 09:34

Інформуємо, що набрав чинності Закон України «Про внесення змін до розділу ХІ «Перехідні положення «Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» (далі – Закон), яким визначено терміни поступового переходу для суб’єктів ринку органічної продукції до функціонування нової системи сертифікації  органічного виробництва в Україні.

Закон спрямований на недопущення зупинення торгівлі органічною продукцією на території України, усунення перешкод для отримання українськими виробниками державної підтримки у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції.

Ознайомитись із  зазначеним Законом можна перейшовши за посиланням: