У День Незалежності України відбулася знакова подія для Побузької громади- вручення нового шкільного автобуса в місті Кропивницький

Дата: 24.08.2021 13:58

Фото без опису       Фото без опису

Проблема підвезення учнів сільської місцевості до місць навчання не нова і вирішення її потребує негайного розгляду, особливо напередодні навчального року????. Тому спільними зусиллями очільників для потреб громади було придбано транспортний засіб. Саме він буде підвозити учнів сільської місцевості не лише щоденно на заняття, а й на олімпіади, конкурси, екскурсії. Переконані, що найкращим подарунком для тих, хто долучився до придбання транспортного засобу, будуть гарні здобутки та відзнаки???????????? наших учнів. Дійсно, сьогодні відбулося не просто вручення автобуса. Адже він – це перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти???? кожного школяра, який проживає у сільській місцевості.