Шановні жителі громади!

Дата: 24.08.2021 09:01

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

День Незалежності України як символ єдності суспільства нагадує нам про необхідність збереження і примноження найкращих традицій, накопичених минулими поколіннями, заради успішного майбутнього. Це свято об'єднує всіх, хто шанує славну історію своєї Батьківщини, вірить в її гідне майбутнє та є втіленням героїзму, стійкості, мужності й величі духу українського народу.

Дорогі земляки, бажаю Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту.

Нехай кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу рідної України.

З повагою, селищний голова

В‘ячеслав Купренюк