Урочистості з відзначення Дня Державного Прапору України!

Дата: 23.08.2021 13:07

Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (3 человека, люди едут на велосипедах, люди стоят, велосипед и дорога)Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят, воздушный шарик и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (10 человек, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят и на открытом воздухе)

Сьогодні, на площі Незалежності голова Побузької селищної ради В’ячеслав Ігорович Купренюк, Генеральний Директор ТОВ «ПФК» Денис Вікторович Шевченко, Директор благодійного фонду «Розвиток Побужжя» Олена Юріївна Шамара привітали всіх з цим важливим днем для нашої держави. Подякували та видали продуктові сертифікати всім тим хто боронив кордони України. Хвилиною мовчання вшанували всіх тих, кого немає зараз з нами, загиблих воїнів, мирних жителів, усіх патріотів України, які віддали своє життя заради щасливого майбутнього. По завершенню урочистостей в Побузькому, розпочався вело- та авто-марафон «Побузька громада – об’єднана прапором», що пролягав селами нашої громади, пошанували жителів громади та поклали квіти до пам’ятників загиблих воїнів АТО, ушанували їх пам’ять.

Маршрут нашого марафону пролягав селами Побузької громади – село Капітанка, після чого учасники вело марафону мали можливість повернутись до Побузького, а автоколона продовжила свій рух далі селами Пушкове, Сухий Ташлик та повернення до Побузького, де всіх чекали для відкриття спортивного майданчика в рамках програми Президента «Здорова Україна».