До уваги жителів Побузької громади!

Дата: 02.09.2021 09:14

Нет описания фото.
В Україні стартував 4-й етап вакцинації від COVID-19.
Повідомляємо, що на території району працюють пункти вакцинації проти COVID-19. Отримати вакцинацію може кожен охочий, записавшись на консультацію до сімейного лікаря, у якого ви зможете отримати детальну інформацію та в результаті вакцинування міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19. За попереднім записом можливий підвіз жителів громади до пункту вакцинації, де працюють фахівці, які пройшли спеціальне навчання.
Вакцинація – це єдиний ефективний механізм захисту від коронавірусної інфекції. Усі вакцини, які доступні в Україні підтвердили свою безпечність та ефективність. Будьте відповідальними, подумайте про власне здоров’я та близьких, зробіть вибір на користь вакцинації. Подолаємо пандемію разом!